Oferujemy Państwu profesjonalną, kompleksową oprawę muzyczną Ślubu oraz innych uroczystości kościelnych takich jak chrzciny czy pogrzeby. Jesteśmy zawodowymi muzykami, absolwentami krakowskiej Akademii Muzycznej oraz pracownikami Królewskiej Katedry na Wawelu.

Nasza działalność obejmuje Polskę południową.

Łukasz Lauf
 
Organista i akompaniator. W 2015 ukończył studia zawodowe w krakowskiej Akademii Muzycznej na Międzyuczelnianym Instytucie Muzyki Kościelnej z tytułem magistra. Brał udział w kursie improwizacji organowej Peter’a Planyavsky’ego, zorganizowanym w ramach IV Dni Muzyki Kościelnej w Krakowie oraz Mistrzowskim kursie interpretacji muzyki organowej prowadzonym przez Silvestera Rostettera. Od 2007 roku pełni funkcję organisty w kościele parafialnym pod wezwaniem Chrystusa Odkupiciela, a od 2009 roku jest drugim organistą Królewskiej Katedry na Wawelu oraz akompaniatorem Męskiego i Mieszanego Chóru Katedralnego. 
Dominika Cieślik-Lauf
 

Mezzosopran, organistka. Jako dziewięcioletnia dziewczynka rozpoczęła prace wokalną w Dziewczęcym Chórze Katedralnym w Tarnowie z którym zdobyła liczne nagrody na prestiżowych konkursach i festiwalach w Polsce i zagranicą. Wraz z chórem Puellae Orantes nagrała 5 płyt.

Przez cały czas doskonaliła swoje umiejętności wokalne uczęszczając na prywatne zajęcia z emisji głosu.

Absolwent Studium Organistowskiego w Tarnowie w klasie organów mgr Sławomira Barszcza – organisty bazyliki katedralnej w Tarnowie oraz ks. dr Grzegorza Piekarza oraz Międzyuczelnianego Instytutu Muzyki Kościelnej.

Studentka krakowskiej Akademii Muzycznej na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Jest śpiewaczką Chóru Mieszanego Katedry Wawelskiej. Uczestniczyła w kursach wokalnych prowadzonych przez Ludmiłę Staroń, Elżbietę Towarnicką i Marcina Wasilewskiego - Kruka.

Adam Prucnal_8.jpg
Adam Prucnal

skrzypek, klawiszowiec, producent muzyczny, kompozytor. Autor muzyki do spektakli teatralnych, programów tv i wielu muzycznych projektów. Posiada bardzo duże doświadczenie w występach tak na estradach, scenach jak i w salach koncertowych. Na stałe grający w grupie BRAThANKI, współpracujący m.in. z krakowską Akademią Muzyczną, Teatrem Variete, licznymi artystami i instytucjami. Właściciel Krakowskiej Składnicy Muzycznej ADAMART w której studio nagraniowym istnieje możliwość specjalnego przygotowania, opracowania oraz zarejestrowania utworów z szerokiego repertuaru jako niepowtarzalnej muzycznej niespodzianki na ślub czy wesele np. piosenki wykonywanej przez młodych, ich rodziców czy znajomych podczas przyjęcia ze specjalną dedykacją.

image3.jpeg
Przemysław Prucnal

bardzo utalentowany skrzypek, uczeń Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie, mający na swoim koncie liczne wyróżnienia na konkursach skrzypcowych i wiele publicznych występów i koncertów w tym telewizyjnych. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą, której wydanie zaplanowane jest na wiosnę 2019 roku.

ksiazek michal (1)_pp.jpg
Michał Książek 

Organista i akompaniator. Naukę gry na organach rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie. Obecnie studiuje w krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie organów prof. dra hab. Andrzeja Białki. Uczestniczył w wielu kursach interpretacji muzyki organowej. Brał udział w X Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Krasnobrodzie. Prowadzi również działalność jako organista liturgiczny.